Uniwersytet



25 czerwca w Rektoracie Uniwersytetu w Siedlcach odbyło się spotkanie przedstawicieli władz uczelni z Kacprem Skupem - studentem bezpieczeństwa informacyjnego w Instytucie Nauk o Bezpieczeństwie Uniwersytetu w Siedlcach oraz zawodnikiem MKS Pogoń Awenta Siedlce. Drużyna, w której występuje, po raz kolejny sięgnęła po tytuł mistrza Polski.

W rozmowach z Kacprem Skupem i Adrianem Chruścielem, członkiem zarządu klubu, uczestniczyli przedstawiciele władz uczelni: dr hab. Malina Kaszuba, prorektor ds. innowacji i współpracy, oraz prof. dr hab. Marek Gugała, prorektor ds. studiów. Obecna była również dr Ewelina Gutkowska-Wyrzykowska, dyrektorka Centrum Sportu i Rekreacji UwS.

Spotkanie było okazją do złożenia gratulacji oraz podkreślenia znaczenia łączenia sukcesów sportowych z rozwojem akademickim.

Serdecznie gratulujemy Kacprowi Skupowi oraz całej drużynie MKS Pogoń Awenta Siedlce wspaniałego sukcesu i obrony tytułu mistrza Polski! Życzymy kolejnych sportowych triumfów oraz powodzenia w realizacji ambitnych planów sportowych i naukowych.



Fotorelacja