Uniwersytet

18 czerwca 2024 roku odbyła się konferencja prasowa inaugurująca program Startup Siedlce. Organizatorem programu realizowanego przez Fundację Inkubator Technologiczny i Wschodnią Izbę Gospodarczą jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Honorowy patronat nad projektem objął Tomasz Hapunowicz Prezydent Miasta Siedlce.

Startup Siedlce to projekt adresowany do studentów i doktorantów z subregionu siedleckiego, którzy chcą rozwijać swoje pomysły, zdobywać praktyczne umiejętności i budować relacje, które pomogą w rozwijaniu własnego biznesu.

Etap zgłoszeń potrwa do 24 października. Do programu ma zostać zrekrutowanych co najmniej 21 uczestników, którzy przejdą przez etap preinkubacji i zostaną podzieleni na siedem zespołów projektowych. Finaliści zaprezentują swoje projekty podczas wydarzenia Demo Day, które będzie doskonałą okazją do pokazania się przed szeroką publicznością, lokalnymi ekspertami i przedsiębiorcami. Dwa najlepsze projekty otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości 7 000 zł, co dodatkowo zmotywuje uczestników do dalszego rozwoju swoich innowacyjnych pomysłów.

Nie przegapcie szansy!