Uniwersytet

W dniach 18-20 października 2023 r.  w Uniwersytecie w Siedlcach odbyła się międzynarodowa  konferencja naukowa i warsztaty dla studentów w ramach XX International Week, zorganizowanego  przez  Instytut  Nauk o Zarządzaniu i Jakości oraz Instytut Nauk o Polityce i Administracji Wydziału Nauk Społecznych wraz z zagranicznymi współorganizatorami: 

  • University Geomedi z Gruzji
  • Alexander College z Cypru
  • Moravian Business College Olomouc w Czechach
  • National University of Political Studies and Public Administration z Rumunii
  • Vytautas Magnus University z Litwy
  • National University of Water and Environmental Engineering z Ukrainy
  • Institute of Marketing and Business Sciences
  • Faculty of Business and Management Óbuda University Keleti Károly, z Węgier

International Week to prestiżowy projekt Uniwersytetu w Siedlcach, który łączy cele naukowe i dydaktyczne. Tegoroczna edycja konferencji  nosiła nazwę "Navigating our Challenging Times. Strategies for Resilience and Recovery" i  skupiła się na poszukiwaniu strategii, które pomogą społeczeństwom radzić sobie w obliczu współczesnych wyzwań.

To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło ponad 850 uczestników z różnych zakątków świata, w tym Kanady,  Turcji, Libanu, Chin, Kenii, RPA, Kirgistanu, Czechy, Węgier, Cypru, Ukrainy, Litwy, Gruzji i Rumunii. Ta międzynarodowa reprezentacja stanowiła wyraz globalnego zasięgu naszych naukowych rozważań oraz wspólnego dążenia do rozwiązywania kluczowych zagadnień współczesności.

Sesje konferencyjne i warsztaty stanowiły platformę intensywnych dyskusji i wymiany wiedzy. Badania oraz strategie omawiane podczas konferencji wprowadziły istotny wkład w nasze zrozumienie i działania mające na celu stworzenie bardziej odpornej i zrównoważonej przyszłości.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom oraz partnerom za ich znaczący wkład w sukces tego wydarzenia. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnej okazji do wspólnego eksplorowania naukowych wyzwań.

https://www.tv-wschod.pl/artykul/21028,wiadomosci-regionalne,wiadomosci-regionalne

https://www.facebook.com/telewizjawschod/videos/xx-international-week-uws/246191924816400/?locale=pl_PL

https://internationalweek.uph.edu.pl/