Nauka

W związku z nadchodzącym otwarciem konkursu na projekty Marie Skłodowskiej-Curie MSCA Postdoctoral Fellowships (12 kwietnia 2023 r.), Komisja Europejska planuje zorganizować webinar w ramach inicjatywy EURAXESS Worldwide.

Adresatem webinaru są instytucje europejskie, w tym również polskie, poszukujące utalentowanych naukowców z zagranicy do wspólnej pracy nad przygotowaniem wniosku projektowego, a w dalszej perspektywie - wspólnej realizacji tego typu projektu w tej instytucji. Webinar będzie okazją zaprezentowania swoich ofert przyszłej współpracy w formie 5-minutowych „pitch’ów” w jęz. angielskim. Odbiorcą będą naukowcy z całego świata poszukujący europejskiej instytucji, z którą mogliby zawnioskować o MSCA Postdoctoral Fellowship – European Postdoctoral Fellowship. W przypadku zainteresowania daną ofertą umożliwione zostaną spotkania „jeden na jeden”.

Osoby zainteresowane możliwością zaprezentowania swojej oferty współpracy z naukowcem z zagranicy i przyjęciem go w swojej jednostce w ramach projektu MSCA Postdoctoral Fellowship proszone są o zgłoszenie się na adres msca@nawa.gov.pl do 28 marca br. korzystając z formularza w załączonym pliku.  Krajowy Punkt Kontaktowy oferuje bezpłatną pomoc w przygotowaniu wniosku.

Host Institutions