Nauka

Szanowni Doktoranci,

The Baltic University Programme (BUP) ma przyjemność ogłosić nabór na 10. Szkolenie Doktorantów BUP, które odbędzie się w dniach 22-26 listopada 2023 r. na Politechnice Łódzkiej. Szkolenie jest fantastyczną okazją dla doktorantów z całego regionu Morza Bałtyckiego do spotkania się, nawiązania kontaktów i zapoznania się z innymi perspektywami naukowymi w stymulującym środowisku akademickim.

Program szkolenia obejmuje: wykłady, warsztaty, studenckie prezentacje prac doktorskich oraz indywidualne konsultacje prac doktorskich z międzynarodowymi ekspertami. W wydarzeniu może wziąć udział maksymalnie 30 studentów, którym towarzyszyć będzie zespół ekspertów nadzorujących.

Szkolenie zostanie zorganizowane we współpracy z Krajowym Centrum BUP w Polsce i Sekretariatem Stowarzyszonym BUP na Politechnice Łódzkiej, koordynowanym przez prof. Ireneusza Zbicińskiego.

Konferencja jest bezpłatna dla doktorantów uczelni uczestniczących w BUP. Oznacza to, że BUP pokryje zakwaterowanie, wyżywienie i transport lokalny. Na szkolenie zostaną zakwalifikowani wyłącznie studenci, którzy ukończyli co najmniej pierwszy rok studiów.

Termin składania wniosków upływa 15 października 2023 r.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie Państwo na stronie:

https://www.balticuniv.uu.se/activities/phd-students-training-2023/

Formularz rejestracyjny:

https://doit.medfarm.uu.se/bin/kurt3/kurt/95002

 

Zachęcamy do udziału w szkoleniu.