Pracownicy

logo writefull
Pisanie tekstów akademickich i naukowych w języku angielskim może być wyzwaniem zarówno dla naukowców, jak i studentów. Manuskrypty i artykuły mogą zostać odrzucone ze względu na słabą znajomość językową, a studenci mogą napotkać trudności z napisaniem swoich prac semestralnych i dyplomowych.

 

Writefull został specjalnie zaprojektowany dla pracowników naukowych i studentów wyższych uczelni do korekty tekstów naukowych w języku angielskim. Sugerowane poprawki opierają się na rzeczywistym zastosowaniu danego słowa czy struktury gramatycznej, zależnym od kontekstu, a nie na ustalonym zestawie reguł gramatycznych. Writefull różni się od innych podobnych narzędzi tym, że wykorzystuje modele językowe oparte na sztucznej inteligencji (AI) i nieustannie „uczy się” na podstawie tekstów milionów artykułów z naukowych czasopism. Writefull poprawia gramatykę, interpunkcję, pisownię i styl językowy

Pakiet usług Writefull wspiera studentów i pracowników naukowych na różnych etapach procesu pisania, które wymagają różnych rozwiązań.

Writefull for Word | Writefull for Overleaf | Writefull Revise | Writefull Cite


Zapraszamy do webinarium, podczas którego zostaną zaprezentowane wszystkie możliwości Writefull. Proszę o rejestrację na webinarium w wybranym dniu - do wszystkich zapisanych osób zostanie przesłany link do nagrania:

Wtorek 12 października br. godz. 11:00 > link do rejestracji

Wtorek 19 października br. godz. 13:00 > link do rejestracji

Czwartek 4 listopada godz. 10:00 > link do rejestracji

NOWOŚĆ! Writefull wzbogacony o FULL EDIT 

 

Zapraszam do kontaktu w przypadku dodatkowych pytań, niejasności lub zainteresowania dostępem testowym dla Państwa instytucji.

Monika Wojtas
email: monika@jaceklewinson.com tel: +48 512 203 910 LinkedIn strona: www.jaceklewinson.com

Writefull: a new way of writing with confidence www.writefull.com/