Studenci

Trwa nabór na Stypendia Santander - zachęcamy do zapoznania się z nowymi kursami. Dotychczas Stypendiów Santander skorzystało ponad 790 000 osób na całym świecie.

Polecamy Państwu kilka szczególnie intersujących projektów: 

 • Stypendium Rozwojowe Santander |Biznes w Praktyce – 500 miejsc na cykl webinarów i warsztatów online dotyczących tajników skutecznej sprzedaży - każdego rodzaju produktu, usługi jak i marki własnej. Kurs poprowadzą cenieni na rynku eksperci.
  Aplikuj do 27 października br. na:  
  https://app.becas-santander.com/pl/program/biznes_w_praktyce_2022  

  

 • StypendiumJęzykoweSantander | English to Boost your Career- University of Pennsylvania – oferuje 1000 stypendiów online dla osób chcących rozwijać znajomość biznesowego i specjalistycznego języka angielskiego oraz swoją karierę na międzynarodowym rynku pracy. W ramach programu uczestnicy wybiorą jeden z trzech sprofilowanych kursów: English for Professional Development, English for Business and Entrepreneurship, English for Science, Technology, Engineering and Mathematics . 
  Aplikuj do 15 listopada br. na:  
  https://app.becas-santander.com/pl/program/santander-scholarships-language-english-to-boost-your-career  
 • Stypendium Konferencyjne Santander |VIII Ogólnopolska SesjaStudenckichKół Naukowych – to 300 miejsc na studencką konferencję naukową online, podczas której młodzi badacze mogą spróbować swoich sił w prezentowaniu wyników prac naukowych w postaci referatów i posterów przed jury. Dodatkowo jest to okazja do  nawiązania cennych znajomości oraz zdobycia nagród. Jest to wydarzenie otwarte zarówno dla twórców prac naukowych, jak i dla wolnych słuchaczy.
  Aplikuj do 30 października br. na: 
  https://app.becas-santander.com/pl/program/viii_osskn  
 • Stypendium Rozwojowe Santander | Akademia Sportu i Biznesu – 500 miejsc na cykl spotkań online z mistrzami sportu i praktykami biznesu. Jest to okazja do poznania świata sportu i dowiedzenia się m.in. od Otylii Jędrzejczak, Agnieszki Kobus-Zawojskiej i Aleksandry Mirosław jak wejść na szczyt swojej kariery zawodowej i sportowej.
  Aplikuj do6 listopada na:
  https://app.becas-santander.com/pl/program/asib_2022  

Więcej możliwości

Nabór na Stypendia Santander trwa przez cały rok - zachęcamy do odwiedzania: platformy santander-grants.com  oraz profilu na Facebooku.

 

Santander wspiera edukację 

Od 25 lat program Santander Universidades stanowi element zaangażowania banku w zrównoważony rozwój oraz odzwierciedla jego wiodącą pozycję jako banku odpowiedzialnego społecznie. 

Od 2002 roku Santander przeznaczył na edukację już blisko 2,1 mld EUR, a liczba stypendiów przyznanych od 2005 roku wynosi 790 000. Program Santander Universidades to jedna z największych inicjatyw tego typu wspierana przez podmiot prywatny.