Studenci

secret night 01
„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”

                                                                                                        Albert Schweitzer

Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego działająca na Wydziale Nauk Ścisłych zorganizowała 6 grudnia bieżącego roku pierwszą mikołajkową integrację studentów połączoną ze zbiórką charytatywną. Wydarzeniu nadano nazwę „Secret Night z Mikołajem”, a współorganizatorem pomysłu była restauracja Bollywood Hollywood Indian Restaurant.

Wydarzenie na Facebook’u śledziło ponad czterysta osób (zasięgiem objęło ono ponad trzydzieści tysięcy odbiorców z Siedlec i okolic), z czego ponad dwieście wzięło fizyczny udział w organizowanym evencie. Uczestnicy zabawy mikołajkowej mogli wygrać jedną z przygotowanych na tę okazję nagród: karnety do wykorzystania w siłowni Genesis, płyty oraz książki od sieci kin Helios, jak również bilety wstępu do Escape Room’u w Wagarowni. 

Udział w wydarzeniu był płatny, jednak to nikogo nie zrażało, ponieważ dochód ze sprzedaży biletów został przekazany na rehabilitację naszej rówieśniczki Marty. Cierpi ona na 4-kończynowe porażenie mózgowe, jedyną szansą dla niej jest kosztowne leczenie komórkami macierzystymi przeprowadzane za naszą wschodnią granicą w Moskwie. Koszt jednej sesji rehabilitacyjnej trwającej około dziesięciu dni, to blisko 11 tysięcy złotych, a do osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów konieczny jest udział w aż pięciu turnusach, dlatego też w momencie, gdy zostaliśmy poproszeni o pomoc, bez wahania podjęliśmy decyzję o wsparciu tej inicjatywy.

Pieniądze ze sprzedaży biletów zostały wpłacone na subkonto Marty w bieżącym tygodniu. Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy. Zapraszamy na kolejne wydarzenia integracyjne organizowane przez WRSS Wydziału Nauk Ścisłych! Śledźcie stronę WNŚ oraz Facebook.

secret night 02