Uniwersytet w Siedlcach serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli szkół średnich do udziału w Dniach Otwartych, które odbędą się w dniach 28-29 listopada 2023 roku. To wyjątkowe wydarzenie stanowi doskonałą okazję do bliższego zapoznania się z naszą uczelnią oraz bogatą ofertą edukacyjną.

Dni Otwarte Uniwersytetu są dedykowane młodzieży, która planuje kontynuować swoją naukę na poziomie wyższym. W trakcie tych dwóch dni uczestnicy będą mieli okazję:

• Poznać wykładowców: Podczas naszych Dni Otwartych będzie można spotkać naszych cenionych wykładowców oraz dowiedzieć się więcej o kierunkach studiów, jakie oferujemy.
  • Zwiedzić naszą infrastrukturę: Zapraszamy do zwiedzenia naszej nowoczesnej bazy, w tym nowoczesnych sal wykładowych, biblioteki oraz laboratoriów. Pozwoli to na lepsze zrozumienie warunków nauki na naszej uczelni.
  • Odkryć wsparcie dla studentów: Dowiedzą się Państwo, jakie możliwości rozwoju oraz wsparcia oferujemy naszym studentom. Chcemy, aby każdy z naszych studentów miał najlepsze warunki do nauki i rozwoju.
  • Porozmawiać z obecnymi studentami: Nasi obecni studenci chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami z życia na naszej uczelni. To doskonała okazja do zadawania pytań i zdobycia cennych wskazówek od tych, którzy już są częścią naszej społeczności akademickiej.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dodatkowych informacji, zachęcamy do kontaktu z nami. Chcemy, aby Dni Otwarte były dla Państwa i Państwa uczniów wartościowym doświadczeniem.

Program Dni Otwartych:
28 listopada 2023:
Wydział Nauk Społecznych oraz Wydział Nauk Humanistycznych (ul. Żytnia 39)
9:30, Aula 0,8A: Rozpoczęcie spotkania inauguracyjnego, które otworzy JM Rektor Uniwersytetu prof. dr hab. Mirosław Minkina. Następnie każdy Wydział zaprezentuje swoją ofertę edukacyjną.
10:00 – 13:00: Strefy Wydziałowe, możliwość spotkań ze studentami oraz wykładowcami

29 listopada 2023:
Warsztaty oraz wykłady na wszystkich wydziałach.
Obowiązują zapisy za pośrednictwem strony internetowej: https://wydarzenia.uws.edu.pl/

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że spotkamy się na naszym kampusie podczas Dni Otwartych Uniwersytetu w Siedlcach. To idealna okazja, aby rozpocząć swoją edukacyjną podróż i odkryć możliwości, jakie oferujemy naszym przyszłym studentom.

Dział Promocji i Komunikacji
ul. Konarskiego 2 (pokój 11)
08-110 Siedlce
tel. 25 643-19-53 (sprawy organizacyjne)